Jump to content

Pawlosz

Moderatorzy
 • Content count

  128
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pawlosz

 1. Pawlosz

  Serwer offline

  Serwer offline do odwołania.
 2. Pawlosz

  Co jest z serverem?

  Sytuacja wygląda tak serwer nie został opłacony. Dlaczego? Dowiedziałem się ze @limon nie kazał i serwer który był przepadł bezpowrotne. Koszt nowego serwera o podobnych parametrach wraz z aktywacja to około 355zł (wcześniej 160zł).Pliki z serwerów są zarchiwizowane. Przypuszczam że powodem tej decyzji mogła być mała ilość graczy na serwerze- co było nieopłacalne? malejąca populacja graczy A2OA http://steamcharts.com/app/33930 Ts3 i forum pozostają na "kebabie" DeMoN`a //W imieniu administracji polskiepoch.pl @Pawlosz
 3. Pawlosz

  Co jest z serverem?

  Nic.
 4. Pawlosz

  Co jest z serverem?

  To inaczej Nie ma funduszy na opłacenie serwera. @limon wypowiedz się
 5. Pawlosz

  Co jest z serverem?

  Nie opłacony?
 6. Patrole botów strzelają się z misjami Można biegać po dnie oceanu Czasem buguje się snap`owanie Po zakupie helki militarnej/pojazdu posiadających karabin- po prze-logowaniu u graczy pojawić się może bug związany z niewidzialnym strzelcem zostajacym na ziemi -po restarcie serwera wraca do normy -nagminne wykorzystywanie =ban Problem z zakupem pojazdu przez advanced trading? Kup przez Trade menu jeśli ze śmigłowca samoczynnie schodzi paliwo, trzeba naprawić wszystkie zepsute elementy (nawet szyby). Jeżeli nadal ucieka należy go uszkodzić np strzałem w szybę Pojazdy zostawione w Safe-Zone pojawia się po restarcie w jego obrębie-otwarte HMMWV GPK do naprawy potrzebuje tylko kola i scrapmetal
 7. https://github.com/EpochModTeam/DayZ-Epoch/blob/master/CHANGE%20LOG%201.0.6.txt Pod tym linkiem są informacje o wersji Epocha 1.0.6 która może już nie długo ujrzy światło dzienne. +[CHANGED] Abort and respawn are now disabled immediately in the pause menu onLoad to compensate for low fps delay. @ebaydayz +[CHANGED] Player_onPause is now customizable by admins along with the new unscheduled fn_pauseMenuChecks. #1340 @Rimblock @ebaydayz
 8. najpierw musi wyjść oficjalnie i raczej nie będzie wipe
 9. Pawlosz

  Problem

  Arma 2 skopiować do Arma 2 Operation Arrowhead i nadpisać potem zalecam sprawdzenie spójności plików
 10. Pawlosz

  Problem

  restart kompa/steama, usuniecie "profili gracza" army w dokumentach powinno pomóc. Edit pamiętaj o Aby nie wyrzucało błędów należy zawartość folderu Arma 2 skopiować do Arma 2 Operation Arrowhead i nadpisać.
 11. Pawlosz

  Problem

  Aby nie wyrzucało błędów należy zawartość folderu Arma 2 skopiować do Arma 2 Operation Arrowhead i nadpisać. GRĘ uruchamiaj tylko tym Arma 2 Operation Arrowhead tak powinno wyglądać: Dodatki http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/450735253337836715/D399A7FA9BD7D6ECCCB1073FA094F5383F8E0ECD/ Główne menu http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/450735253337854232/EC75E7AB2AB98243E88A22B5C13A6B77BB5F8A8E/ Folder z grą komendy -nosplash -noPause -world=empty -noFilePatching -malloc=system Włączony dodatek DayZ KTÓRY nie powinien być włączony.
 12. Pawlosz

  Problem

  @limon lepiej już do tego A tak poza tym czy gra była uruchomiona za pomocą Arma 2? czy Arma 2 OA
 13. Dobry pomysł ale pojawia się problem kto to poprowadzi, skonfiguruje będzie się tym zajmował? Limon- studiuje i serwerem epocha zajmuje się tylko w wolnych chwilach a ma ich mało jak widać. DeMoN stawiał dwa razy serwer army 3 (Epocha/Exile) wszytko było ładnie pięknie aż populacja graczy malała. Ostatnio jak go się pytałem czy nie postawił by serwera na A3 stwierdził że praca. Może któryś z was chciał by się tego podjąć? Postawić od zera i tym zarządzać?
 14. Pawlosz

  Kopia zapasowa kluczyka

  http://epochmod.gamepedia.com/A2Epoch:Keymakers_Kit
 15. Pawlosz

  Zmiany na serwerze.

  Świetna sprawa, fajnie gdyby to zostało dodane na główny serwer
 16. Pawlosz

  Wesołych Świąt Wielkiej nocy

  Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania!
 17. Pawlosz

  Amnestia

  Wychodzę z inicjatywą o "ułaskawienie" graczy którzy kopiowali "itemki". Na zasadach -ban został nałożony nie mniej niż rok temu -wcześniejszej rozmowie na TS Oczywiście liczy się wasze zdanie na ten temat! Wypowiadajcie się.
 18. Pawlosz

  Skład administracji Arma2 Epoch

  #upd
 19. Pawlosz

  Skład administracji Arma2 Epoch

  Skład administracji H@ limon -Od wszystkiego H@ DeMoN -Admin techniczny H@ zorkus Pozostali admini w grze: andre75vp Pawlosz veimus Dr.Blue
 20. Pawlosz

  TYMCZASOWY SERVER

  dlatego napisałem "kiedyś"
 21. Pawlosz

  TYMCZASOWY SERVER

  kolejny powód przeciw to ze nie działało/ współgrało to z infistar'em jak kiedyś przeglądałem tego typu mod
 22. Pawlosz

  TYMCZASOWY SERVER

  Byłem widziałem, potwierdzam zmiany zaszły. Serwer działa cały czas więc posty typu "Kiedy serwer?" itp. Według mnie są zbędne. A to że jest "tymczasowy serwer" nie oznacza ze nie można pograć PS Chyba "maintain" baz nie działa tz. nie pojawia się na plot-polu.
 23. Pawlosz

  TYMCZASOWY SERVER

  pomysł na arma 2 EPOCH? Gdzieś na forum są moje propozycje Tu i tu Najlepiej przenieść się na ArmA 3; Breaking point Epoch Exilemod Desolation Wiem ze parę osób czeka na Epocha na A2 które pograją miesiąc góra trzy i im się znudzi (tylko moje przemyślenia) bo serwer bedze świecił pustka bo będzie za mało graczy. Powodem niskiej frekwencji będzie "ekipa" załóżmy 5 "wspaniałych weteranów" graczy którzy będą zgarniać nagrody z eventów zgarniać misje itd. Będą "koksami nad koksami", będą rządzić serwerem. A reszta graczy będzie całkowicie zielona w arme i gdzie tu balans? To jest moje spostrzeżenie z ostatnich czasów po Vipe z marca ubiegłego roku który jednoznacznie i definitywnie? zraził "doświadczonych" i spowodował przybywanie "Zielonych" graczy. To zachwiało balansem doświadczenia i unikaniem konfrontacji na misjach i na mapie. Jeszce jednym minusem "nowych" graczy było chomikowanie brak jakiejkolwiek aktywności [...] a może graczom "doświadczonym" znudziła się po prostu gra na tak nudnym serwerze? Jestem realistą. No ale zobaczymy jak będzie, niczego nie skreślam, parę reklam tu i tam i serwer (może) ożyje jak to było przed 18 miesiącami.
×