Jump to content

Ponury Typ

Użytkownicy
 • Content count

  102
 • Joined

 • Last visited

About Ponury Typ

 • Rank
  Nikt ważny
 • Birthday 08/12/1991

O mnie

 • Płeć
  Zombie
 • Skąd
  Wrocław

Recent Profile Visitors

520 profile views
 1. Ponury Typ

  CS:GO obstawianie skinow

  Wykastruje Cie za tego reflinka ołówek
 2. ZANIM ZAGŁOSUJESZ PRZECZYTAJ POST!!!!! Sytuacje wygląda następująco: modyfikacje którą zaproponowaliście jest nie do końca zgodna z naszym serwerem. Aktualnie u nas traderzy oraz ich ceny znajdują się w pliku misji co powoduje: - wiecej fps (brak zapytań do sql) - traderzy działają natychmiast - itemy natychmiast się ładują - sprzedaż/kupno itemów działa natychmiast - nie występują braki itemów Jeśli byśmy chcieli zainstalować ten mod musimy zrezygnować z aktualnego systemu traderów, przez co: - mniej fps na serwerze - menu załduje się po około 15 sek (menu traderów) - itemy w menu mogą się ładować nawet do 30 sek zanim się wyświetlą - sprzedaż/kupno nie będzie natychmiastowe tylko będzie trwało i trwało - podatne na glitchowanie (można łatwo nabić kasę) - wystepują braki itemów, czyli nie można ich kupić mimo że się wyświetlają (bo w bazie quainty=0) Dlatego powstaje pytanie, czy zostawiamy tak jak jest czy wgrywamy ten mod. Natomiast z testów możemy powiedzieć że nie jest warto. Ale ostateczny głos należy do was.
 3. Ponury Typ

  RPG

  Jak w temacie. Wypełniać ankietę i się wypowiadać.
 4. Ponury Typ

  FPS W GRZE

  Proszę dajcie mi info w tym temacie ile mieliście fps przed zmianą ip a ile macie po zmianie (serwer A2). Z góry dzięki za każde info.
 5. Ponury Typ

  Serwer A2

  Serwer A2 jest online, gametrackerem się nie przejmujcie (jest jeszcze stare ip - limon musi zmienić). Killboard wróci wieczorem jak wykastruje odpowiedzialnych za zabezpieczenia. Luncher działa i kieruje na nowe ip. Z bogiem.
 6. Ponury Typ

  Stworzenie serwera Altis Life do Army 3

  Takie małe info. Serwer jak najbardziej powstanie, ludzie do prowadzenia też się znajdą (co limonowi już było też mówiono parę razy ale co tam ). Natomiast nie będzie to to altis life tylko arma 3 life. Czekamy na pliki już od jakiegoś czasu. Natomiast jak tylko dostaniemy serwer testowy natychmiast pojawi się online. Mogę jeszcze powiedzieć, że będzie to hardcore rp z whitelistą żeby nie było burdelu robionych przez 12 letnich maciusiów i innej hołoty.
 7. Ponury Typ

  Wiedzmin 3 :C

  Nie rozumiem. i7 4770k @ 4,7 ghz i 2xRadeon R9 290 user.
×