Jump to content

Hirios

Użytkownicy
 • Content count

  55
 • Joined

 • Last visited

About Hirios

 • Rank
  Advanced Member

O mnie

 • Płeć
  Zombie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Hirios

  Kanał Zajceva i kilka akcji z serwera

  Fajno można by użyć tych filmików na innych forach w celu promocji . Jak również innych filmików od Rosjan/itd.
 2. Witam. Jak każdy wie albo i nie teraz jest losowy respawn zdarza się tak, że czasem po 3 razy z rzędu wyrzuci nas w Berezino np gdy mamy bazę w Zielono załóżmy daję swój przykład . Proponuję powrót do respawnu z zwykłego Dayz Moda tj: Chernogursk/Elektrozawodzk/Kamenka/Berezino/Solniczny/Balota.
 3. Fajne by było tak np jakaś 1 scena: Ze 2 osoby jadą M113 a tam taka pułapka typo z RPG jeden i z m60e4 i serią w nich tak pokazać, że da się teoretycznie wrogów z czymś lepszym pokonać pokazać, że jest balans.
 4. Ja mogę się przy nagrywce też dołożyć użyczyć jakiś pojazd cokolwiek tam chce ktoś. :). A co do admina ja wiem, że moja reputacja przez pierdolenie głupot na serwerze nie jest najlepsza ale... Jeśli ktoś wytłumaczyłby mi podstawowe komendy itd z chęcią bym spróbował przydać się do ożywienia polskiego epocha :D. Wiem, że raczej nikt mnie nie poprze ale ja się zgłaszam!
 5. Do propozycji Barela dodałbym jeszcze 1 sprawę : Rekrutację 2 nowych adminów, którzy byli by dość często w grze . ;]
 6. Barel ale kurwa zrozum... Ja chciałem chłopaków ze swojej ekipi zatrzymać ale widzieli, że zdanie graczy ma się w dużej części w dupie i nie chcieli grać na serwerze gdzie nie mogli w sumie o niczym decydować. Piszesz, że trzeba coś zrobić ale przydałoby się do tego grono szanownej administracji a w grze i na forum ich rzadko widać ...
 7. Nie prawda bo ja jeśli bym ogarnął wszystkie te komendy itd , itp chętnie bym spróbował i chciałbym pomóc serwerowi :-) . Teraz mam sporo wolnego czasu ale za tym musi być odpowiednia liczba osób której brak. I Limon to nie jest tak, że każdy ma w dupie to, że zrobiłeś coś na serwerze ale ludzie są wkurwieni na brak inicjatywy jakiejś częstszej . Ok ty masz studia itd pracę rozumiem ale chyba po to masz swoich ludzi tj: Ande/Pawlosz/Blue żeby od czasu do czasu zrobili dla graczy jakiś event zabawili ich a nie w grze nie widziałem ich ( prócz Andre który ostatnio był na parę chwil ) z 2-3 tygodnie. Więc to wiadro pomyj, które jest wylewane to nie jest ono skierowane tylko do Ciebie miej też to na uwadze .:]
 8. Cóż mogę dodać do postu Bortasa ... Napisał wszystko tak jak jest na serwerze. I chyba czas zakończyć przygodę z Polskim Epochem bo mimo, że serwer sam w sobie dobry to ludzie nim się zajmujący cóż...Są jacy są :). 5
 9. Xethar problem jest taki, że to nie ludzie grający na serwerze się poddają a ludzie, którzy ten serwer stworzyli :-).
 10. Limon nie zasłaniaj się tym, że to Arma wymiera... Są serwery, które karwa stoją dłużej niż Polski Epoch i trzymają 25-35 graczy bo administracja chcę ich utrzymać i coś robi. Eventy na polskim to rzecz raczej tabu niby są a nikt ich nie robi :D. Może weźcie przyjmijcie jakiegoś nowego admina czy coś ruszcie to jakoś bo ja jak przychodzę na serwer gdzie jest 3-5 osób to sorry ale co ja mam robić :/ :/ . Powiedz mi czy jest sens tu grać czy w najbliższym czasie serwer zostanie zamknięty jak to jest? Limon miej jaja i to napisz jeśli tak ma się stać.
 11. Rozmawiałem o tym kiedyś na TS z limonem i w sumie to tylko z tego pozostało to, że rozmawiałem :D. Nic w tej sprawie nie było zrobione od tego momentu tak, że jest jak jest i chyba lepiej nie będzie ... Podkreślam chyba.
 12. Hirios

  Problem

  Jak uruchamiasz A2OA: To masz w menu taką opcje : Dodatki ---> Tam musisz mieć włączone DayZ Epoch 1.0.05 czy jakoś tak.
 13. Hirios

  Problem

  Nie masz w dodatkach włączonego dodatku DayZ :).
 14. Trzeba by sie rozejrzeć za jakimś ogarniętym typem co siedzi w tym i by się chciał podjąć tego tematu. Niech ludzie popytają po znajomych itd może co z tego bydzie :D.
 15. Ja też bym z chęcią pograł na serwerze Army 3 ale zrobionym dobrze a nie tak odjebanym po całości aby tylko. ;).
×