Jump to content

Bananovy

Użytkownicy
 • Content count

  73
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Bananovy

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 02/27/1997

O mnie

 • Płeć
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Bananovy

  Co jest z serverem?

  myślę że to do adminowania ingame znalazło by się chętnych kwestia postawić zbalansowany serwer i ustalić sensowny regulamin żeby admin nie musiał zajmować się pierdołami. Jak na moje wystarczy zajrzeć na listę serwerów zobaczyć co najpopularniejsze zrobić to samo pod polskim szyldem i tyle
 2. Bananovy

  Co jest z serverem?

  Polski serwer myślę że graczy by przyciągnął, wd-40 dlaczego upadł twój serwer na mcparadise ? i w czym głównie byś potrzebował pomocy
 3. Bananovy

  Co jest z serverem?

  Jedynymi sponsorami serwera ostatnio był chyba Barel i Rapaholin ale po tym jak mieli już wszystko łącznie z btr90 to nawet im się znudziło i jest rip. Sam na praktycznie pustym serwerze zrobiłem 170h ale ile można ?
 4. Bananovy

  Epoch 1.0.6- Co wprowadza? Co zmienia? Co naprawia?

  zajebiście, czy wprowadzenie tego będzie wymagało wipe ?
 5. arma 2 > arma 3, poza tym jak już serw powstanie nie trzeba aż tak dużo robić
 6. Bananovy

  Respawn z DayZ Mod.

  respawn przy wodzie był dużo lepszy, bo teraz trzeba czasem zapierdalać 500 m z lasu na wybrzeże ....
 7. właśnie na serwie był dj caro i pytał się o adma bo kolega dostał bana/blocka i nawet nie wie za co posłałem go na ts który też jest pusty :/ Co do filmu mogę spróbować nawet na głównym serwie coś nagrać bo mamy full hajsu tylko co dokładnie ma być na filmie i ile mniej więcej ma trwać ?
 8. plus serwer army 3 na pewno przyciągnie coś na arme 2
 9. Prostym sposobem na reklamę było by np opcja że ktoś daje 3 linki do reklam na różnych forach itd w zamian dostaje coś na serwie jakiś loadout czy coś na miech np.
 10. No właśnie szczególnie że serwer zmienił się na tyle że gdy jest mało graczy można zrobić jakieś lepsze misje, jest bot island więc nie nudzi się gra a wieczorem więcej graczy jakieś pvp, odrobina reklamy. Najlepiej dajcie więcej patroli botów, pieszych jak i w pojazdach.
 11. No nie wiem, gdyby choć 10 % ludzi którzy choć raz wbili na ten serwer zostali na dłużej daje nam to pełny serwer, praktycznie co drugi gracz na serwie jak czasem patrzyłem profile steam mają nabite w tą grę z 500h minimum czyli gdzieś grają, grali i raczej będą grali
 12. Proponuję zrobić coś w kierunku reklamy serwera, miał być jakiś konkurs na nowy baner reklamowy a nie ma nic. Większe ekipy poznikały np Czesi którym się po prostu znudziło gdy stanowili 80 % serwera i co się dziwić.
 13. Bananovy

  Problem

  ja tam kopiuje tylko folder addons i wchodzę tymi parametrami -nosplash -skipIntro -noPause -malloc=system -mod=@DayZ_Epoch -connect=37.59.52.79:2302 dzięki temu od razu wchodzisz na polskiegoepocha
 14. Był exile i nie wypalił bo wczesna faza, dużo bugów, po prostu gracz przychodził i stwierdzał że to za wcześniej teraz exile jest już dużo bardziej dopracowany. Tylko nie róbcie że znowu dajecie jakieś mody które na siłę upodobniają grę do army 2. Nowa gra to nowa gra i tyle.
 15. Bananovy

  Kopia zapasowa kluczyka

  a potrzebny d tego tinbar łatwo uzyskasz u tradera dając mu rozbitą flaszke whisky (chyba)
×