Jump to content

wd-40

Użytkownicy
 • Content count

  132
 • Joined

 • Last visited

About wd-40

 • Rank
  Administrator mcparadise.pl
 • Birthday 05/12/1988

Kontakt

 • WWW
  http://mcparadise.pl

O mnie

 • Płeć
  Male
 • Skąd
  Leeds GB

Recent Profile Visitors

1,486 profile views
 1. wd-40

  Co jest z serverem?

  @limon to dawaj exajla zakladamy :) jak pomozesz to bedzie razniej :)
 2. wd-40

  Co jest z serverem?

  Serwer nie upadł tlyko go wyłączyłem. Raz - przygotowywałem się do ślubu, dwa - po włączeniu komputera automatycznie miałem co najmniej 2h z życia wyjęte - zgłoszenia wybuchniętych pojazdów które poźniej i tak się okazywały buchnięte przez innego gracza, inne pierdoły z reguły spowodowane zapominalstwem lub brakiem kilku punktów IQ. Ostatecznie zdecydowałem, że lepiej czuję się nie włączając komputera, więc zdecydowałem że sewer oddam. Tak zrobiłem, niestety osoba odpowiedzialna przestała za niego placic Ja moge ogarniać wszystko w skryptach, maszyne itp. Ale meczy mnie adminowanie ingame z uwagi na upierdliwość niektórych graczy. Poza tym serwer trzeba wymyślić tak, zeby ekonomia i ogolne mody były dopasowane a nie przekombinowane.
 3. wd-40

  Co jest z serverem?

  Jest szansa, że taki powstanie. Potrzebuję staffu, bo ogarnianie tego samemu mnie przerasta.
 4. Bortasowi chodzi chyba o misje w stylu king of the hill - faktycznie zmniejszały kampienie bo akcja odbywałą się w zamku. Wyśmiewanie gracza za pomysły to raczej kiepska reklama serwera...
 5. I to jest esencja zdobywasz gear który możesz stracić od razu. To mobilizuje do ostrożności (lub do brawury). Nigdy nie zapomnę jak siekierą w dozie odwagi powaliłem 2 typa z mk17, którzy de facto najpierw walczyli ze sobą Jak jest trudno to jest fajnie
 6. wd-40

  Amnestia

  Czy z bycia idiotą się wyrasta? O ile pamiętam tę sytuację chłopaki dostali bany za kopiowanie, a podczas teamspeakowego sądu graczy and graczami zdecydowano, że da się im szansę na odbanowanie przez dotację ale i tak ban 14 dni zostaje. Panowie zrezygnowali z wyjścia awaryjnego i wylali wiadro wulgaryzmów na forum na administrację.
 7. wd-40

  TYMCZASOWY SERVER

  A jak ktoś ci ukradnie pojazd?
 8. wd-40

  TYMCZASOWY SERVER

  Wirtualny garaż. Taki skrypt widziałem. Sprawiał on, że na plotpole pojawiała się informacja o wirtualnym garażu i można w nim było schować swój pojazd. Znikał on z mapy wraz z całym eq. Po powrocie na serwer można było go wyjąć i używać. Eq pojazu też się zapisywało. Możecie zobaczyć jak działa na piątkach.
 9. wd-40

  TYMCZASOWY SERVER

  Ale ja nie namawiam nikogo do stawiania serwera tylko do spróbowania gry Sam byłem nieprzekonany do A3 dopóki nie zacząłem się w to bawić. Ja limonowi nie wchodzę w drogę i raczej nastawiam się na współpracę. Poza tym już tu ktoś stawiał exajla i jakoś nieciekawie to poszło (nie ze względu na brak umiejętności co raczej na brak zaangażowania). Sam byłem świadkiem jak się polski epoch wyludniał i wiem tylko tyle, że dopóki serwer ma zaangażowanych devów i adminów to nie upadnie. A limon wie jak robić epocha Tylko duuużo czasu na to potrzebuje.
 10. wd-40

  TYMCZASOWY SERVER

  Niedługo Exilemod wyjdzie w z pełnym wsparciem namalska. Już teraz to fajna rozgrywka Jak czytam zmiany jakie wprowadzają to coraz bardzije mi się podoba. ŚNIEG!!! i białe camo, różnice temperatury zależne od wysokości natywne zrzuty i eventy, Exile to super mode a Namalsk to idealna mapa dla tego modu. Polecam (i nie piszę teog dlatego, że sam prowadzę exajla, tylko swoją opinię)
 11. wd-40

  [MUCHY] Zapraszają :)

  JA myślałem, że polski już upadł a tu jakaś reaktywacja No niezle Jak wrócę do A2 to może zajrzę. Jak na razie to mamy swoje zabawki
 12. Wydaje mi się, że przy użyciu plot management dodawani są userzy do plota (w bazie). Możnaby zrobić dodatkowy kod, który przy wpisaniu właściwego kodu do drzwi zapisuje usera i więcej nie pyta o kod - po prostu opcja unlock unlockuje drzwi tak, jakby kod został wpisany. Pytanie głównie do DeMoNa - czy dałoby się to zrobic (a wiem, że by dało) i czy o tym pomyślisz? Co stoi na przeszkodzie poza czasem? Ankieta dla graczy.
 13. wd-40

  Problemy z działaniem ARMY-DZ +launcher

  cpu count moze powodowac wylaczanie gry. EDIT: Usuniecie pomoglo?
 14. Witam, Dawno mnie nie było więc witam nowych graczy i "cześć" starym. Moja propozycja jest prosta - wyrzucanie niechcianych osób z pojazdów - LINK Niejednokrotnie zdarzało się, że ktoś wsiada nam do pojazdu w safezonie, lub autostopowicz okrada nam ekwipunek. Dzięki temu małemu skryptowi możemy delikwenta wywalić z pojazdu (zrzucić z helki) a potem dać mu nauczkę Pozdrawiam, WD-40 /dodałem 3 opcję /veimus
 15. wd-40

  Nowa Ekipa

  heh nigdy nie gralem w tę grę, zapraszam obu panów na TS3 szukajcie mojego nicka
×