Jump to content

Xethar

Użytkownicy
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

About Xethar

 • Rank
  Member
 • Birthday 10/17/1996

O mnie

 • Płeć
  Male
 • Skąd
  Kraków

Recent Profile Visitors

369 profile views
 1. Niedługo ściągnę swój stary team jak pójdzie wszystko dobrze około 5 ludzi. Trochę podbudujemy. Można pobawić się grafiką i zrobić jakiś baner i reklamę. Może poproszę starych znajomych o lekkie promo. Może jakiś film na yt o serwerze . Strasznie podoba mi się serwer nie chce, aby się znowu rozleciał. Myślcie ludzie. Nie poddawajcie się zawczasu.
 2. Xethar

  Problem

  Działa! Działa dzięki wielkie! Barel80! Najlepszy
 3. Xethar

  Problem

  Chyba powoli się poddaje.
 4. Xethar

  Problem

  xD Nadużywam cierpliwości waszej łaskawości. Był reset kompa, był reset steama. Nic nie dało. <<server requiring client version 1.236 server computed guid "jakieś cyferki">> Wycinek z konsoli. Próbowałem zrobić update battleye, ale to nic nie zmieniło.
 5. Xethar

  Problem

  Prawie działa. Już nie wywala mi błędów itd, ale jak chcę dojść to zaczynam pobierać misje, na serwerze i przy około 500/2360 zostaje wyrzucany.
 6. Xethar

  Problem

  Aaa. O to się rozchodzi. Jest włączone. Chyba. #Edit 1 Włączyłem wszystko co się da. Nie pomogło.
 7. Xethar

  Problem

  Jakie dodatki?
 8. Xethar

  Problem

  Launcher mam i to mi co na filmiku dzieje się jak odpalam właśnie przez niego. A co to tego jak gra jest uruchamiana to Arma 2 OA. #Edit 1 Ale zaraz coś pomodzę może mi się uda coś wykombinować, bo już długo mnie ciągnie do DayZ, ale nie ma to jak dobry serwer. Poza tym już tu grałem i jakoś mnie bardziej ciągnie do serwera :0. #Edit 2 Zrobiłem znowu reset gry oraz launchera. Zrobiłem wszystko zgodnie z poradnikami na forum i... Lipa "You cannot edit/play this mission. It is dependent on downloadable content that has been deleted.dayz_anim, dayz_code, dayz_communityassets, dayz_weapons, dayz_equip, dayz_epoch, dayz_vehicles, glt_m300t, pook_h13, csj_gyroac, map_eu, jetskiyanahuiaddon" Takie coś konsola mi wyświetla.
 9. Xethar

  Problem

  Tak to wygląda na filmiku. WP_20160506_02_12_01_Pro[1].mp4
 10. Xethar

  Problem

  Witam serdecznie. Ostatnio zauważałem, że serwer znowu działa i szczerze chciałbym znowu móc zagrać sobie trochę, jednak mam taki problem - gra nie chcę się uruchomić. Sytuacja powtarza się zawsze na każdym ze sposobów. Włączam grę -> ładowanie gry -> 2s pokaz logowania się do serwera -> ponowne ładowanie gry -> menu główne arma 2 dayz epoch - launcher - od razu zaznaczam zrobiłem wszystko co należało, aby móc uruchomić grę - inne tego typu aplikacje do uruchomienia serwerów Od razu uprzedzam pytanie, tak sprawdzał czy działa na innych serwerach gierka śmiga. Lecz np na DZLauncher nie ma serwera PolskiEpoch.pl. Nie wiem od czego to zależy podeślijcie jakieś propozycje. albo rozwiązania jak wiecie co jest grane. Uninstall gry też robiłem.
×