Jump to content

limon

Administratorzy
 • Content count

  137
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About limon

 • Rank
  Head-Admin

O mnie

 • Płeć
  Male
 • Skąd
  Z Limonville

Recent Profile Visitors

2,456 profile views
 1. limon

  Co jest z serverem?

  Mógłby wstać. Pytanie w jakim celu, mało kto jeszcze gra w ARME II i w Epoch moda
 2. Pisać mi na PW ID tych którzy chcą dostać admina na serwie testowym.
 3. limon

  Nie mogę wbić na serwer

  Witaj, dostałeś bana od InfiStara (AntiHacka), możesz już wbijać z powrotem ;-) Zamykam /limon
 4. Jak jest 10-15 osób na serwerze to zawsze jakiś admin jest w grze, tyle że on pilnuje porządku incognito a nie urządza pokazy pirotechniczne wraz z projekcją laserową :-) Odnośnie eventów, znajdźcie mi kandydatów do administracji z nadmiarem wolnego czasu to i będziecie je mieć z moim błogosławieństwem. Barel, żeby coś na serwerze zmieniać to trzeba wiedzieć co nieco o skryptowaniu, niestety ja i DeMoN to jedyne osoby które są wstanie wprowadzić jakieś zmiany. Chętnie coś nowego podogrywam tylko potrzebuję konkretów, np linków do skryptów etc, bo ja się robi coś w stylu "na tamtym serwerze jest fajny unikatowy ficzer" to oznacza sporo grzebania po necie i głębokie modyfikowanie kodu, patrz skrypt do zmiany broni na klawiaturze przez przyciski 1,2 oraz 3 do bandażowania. Działający UI pod to póki co nie ukończony. Te porozrzucane, pozamykane popojazdy np mapie same znikną po pewnym czasie, z reguły po trzech, czterech tygodniach. Wyobraź sobie sytuację, ktoś wchodzi na serwer po dwóch tygodniach i płacz "gdzie mój SUV z gearem?! Był schowany daleko w lesie!" Jeśli natomiast mówisz o pojazdach walających się na wybrzeżu bądź na środku pola to na serwerze respi się ich około 200, są one otwarte i do przejęcia przez każdego. Najlepszą reklamą będzie nagranie krótkiego filmiku z głównymi ficzerami serwera i np wklejanie tego na forach. Chętnie użyczę na ten cel serwer testowy wraz z admin-toolem ;-) Żeby ze zdaniem graczy na Polskim Epochu nikt się nie liczył to nie było by możliwości głosowań, nie byłoby tego tematu oraz nie było by tego forum, albo było by forum ale choćby jedno słowo krytyki oznaczało by permanentnego bana, żadnej dyskusji bądź dialogu, tak mniej więcej wygląda zdecydowana większość zachodnich forów od serwerów Epocha.
 5. Każdy narzeka na administrację, a gdy proponuję: "Zapraszam do naszego grona, zobaczcie jak to wygląda z drugiej strony" to od razu słyszę "Nie nie, ja chcę grać" albo "Szkoda mi czasu" lub też równie popularne "Znajdźcie sobie jakiegoś innego frajera".
 6. Żebym stracił wiarę to bym go zamknął na dobre a nie reaktywował po raz n-ty Do jasnej kurwy! Toż mówiłem że mogę jak najbardziej zająć się serwerem dogrywając skrypty w wolnym czasie i rozstrzygać jakieś ewentualne spory. To już nie te czasy że mogę spędzać na serwerze kilka h dziennie "Deal with It". Właśnie reklamą mieli się zając ludzie, bo to tak to zostało ustalone, kilka osób zadeklarowało się do filmików, banerów, ba nawet wskazówki zostały przekazane jak to ma mniej więcej wyglądać żeby łatwiej było coś takiego zrobić. I cisza. Dostałem w większości bezużyteczne skrypty typu skrypt na VIP zony (sklep z unikatowymi rzeczami tylko dla VIP), skrypty które już mieliśmy na serwerze oraz niedopracowane lokacje robione na szybko... Czyli uważasz że najlepszym rozwiązaniem jest chaotyczne wgrywanie wszystkiego co leci, byle tylko nowości były? (żeby nie było że się te pliki nie przydały, zapożyczony został min skrypt na zakopywanie ciał) Bortas, zobacz ostatnie changelogi, powiem tak, zapierdalałem parę dni nad tym i co? I gówno. Żadnego "o fajnie, w końcu limon robi co obiecał a nawet ekstra dorzucił coś", tylko kolejna porcja marudzenia "a to źle, a tego zabrakło a to, a tamto" Ja rozumiem żeby mi płacili za takie użeranie się, ale jak się wkłada w to hajs, wolny czas i jeszcze spotyka z takim nastawieniem ludzi to po prostu chcę się zamknąć to w pizdu. Dalej bezproduktywnie wiadro smut wylewajcie zamiast się jakoś przysłużyć serwerowi. Zachowując się jak teraz jesteście w stanie skutecznie doprowadzić każdy serwer do upadku. Ludzie, chwila refleksji nad sobą, ten serwer nie jest po to żebym się z wami użerał w wolnym czasie tylko po to żebyście na nim grali w niezłych warunkach.
 7. http://steamcharts.com/app/33930 http://steamcharts.com/app/33930 ARMA 2 po prostu wymiera, z tym się nic już nie zrobi chyba że gra przeżyję drugą rewolucję podobną do tej z DayZ Modem.
 8. limon

  Problem

  Witaj, podaję adres do naszego launchera Klik
 9. limon

  Problem z grą

  Ależ proszę bardzo, to może się okazać Wam bardzo pomocne Sprawa wyjaśniona, zamykam. /limon
 10. limon

  Problem z grą

  Odpal grę przez naszego launchera, to powinno rozwiązać problem.
 11. limon

  Problem z grą

  Prowadzimy serwer DayZ Epoch, a Ty masz odpalonego moda DayZ
 12. limon

  Problem z grą

  Witaj, Podeślij screenshota z menu głównego Army.
 13. limon

  Kopia zapasowa kluczyka

  Zamykam. /limon
 14. Wykaz zmian które zostały zainicjowane w wyniku Konsultacji Społecznych w przeciągu ostatnich dwóch tygodni. Changelog: [Dodano] Skrypt umożliwiający szybką zmianę broni oraz bandażowanie napisany przez DeMoNa. (1 - broń główna, 2 - broń podręczna, 3 - bandażowanie) [Dodano] Bot Island - (nowa lokacja na Skalistej Wyspie z 3 skrzynkami do lootowania oraz z Botami) [Dodano] Nowe loadout'y dla Hero i Bandit [Dodano] Skrypt dający możliwość pochowania zwłok pod krzyżem w celu zdobycia humanity [Dodano] Skrypt który w przypadku zniszczenia pojazdu wysypuje całą jego zawartość na ziemię wokół [Dodano] Nowy pojazd do sprzedaży, UAZ-a z granatnikiem [Dodano] Nowy pojazd do sprzedaży HMMWV SOV - (wersja specjalna humvee z granatnikiem oraz karabinem) [Dodano] Skrypt czyszczący Safe Zone - (pozostawione pojazdy będą teleportowane poza jej obręb oraz otwierane) [Dodano] AI helikopter patrolujący wybrzeże Zegarek, kompas, latarka, nóż oraz kusza zostały wyrzucone z loot-table Szansa na znalezienie strzelb w obiektach militarnych została zmieniona do wartości minimalnej Dodano do trader'ów plany służące ulepszaniu pojazdów Respienie się jest teraz całkowicie losowe Zfixowano respienie się misji "na ryj" Humanity dodawane za zabicie zombie zostało zmniejszone do 20 (z 35) Do loadout'u VIP'a został dodany rower Do domyślnego loadout'u został dodany nóż Oraz kilka innych pomniejszych zmian... /limon
 15. limon

  [Ankieta] Składany rower

  Temat dogadany i wyjaśniony na Zebraniu Ludowym, zamykam. /limon
×