Jump to content

DjCaroPL

Użytkownicy
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

About DjCaroPL

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. DjCaroPL

  Zwrot itemów

  Witam, mamy z kolegami problem z odzyskaniem itemów po tym jak jeden kolega zbugował nam bazę. Delikwent dostał już bana a my czekamy codziennie w okolicach godziny 20:00 na umówionego admina, ale niestety do tej pory nikogo nie udało nam się zastać. Czekamy więc dalej do końca tygodnia, bo w następnym tygodniu w tych godzinach pracujemy.
 2. DjCaroPL

  Kopia zapasowa kluczyka

  Sorki że tak długo nie odpisywałem, Ale dzięki wszystkim za odpowiedź:)
 3. DjCaroPL

  Kopia zapasowa kluczyka

  Witam! Mógł by mi ktoś dokładnie, tak wręcz łopatologicznie, wytłumaczyć jak można zrobić kopię kluczyka do własnego wozidełka? Jeden z adminów mi tłumaczył że potrzebny keymakers kit i jakoś to przy ognisku się robi, lecz niestety starość nie radość a śmierć nie pociecha i pamięć nie ta, więc reszty nie pamiętam, jak popełnić ten proceder :-) Jeśli ktoś to ładnie opisze to będę dozgonnie wdzięczny, a i też innym tak samo zielonym może się przydać w przyszłości.
 4. DjCaroPL

  Problem z kupnem pojazdu

  OOOO, dzięki ci wielkie dobry człowieku:) I nie strzelaj do mnie jak mnie zauważysz gdzieś w terenie:) Jest tu jakiś system plusików? To bym cię nagrodził jakoś.
 5. DjCaroPL

  Problem z kupnem pojazdu

  Czyli po prostu na gostka nacelować i kółeczkiem w myszce wybrać nie advanced trader tylko jakąś inną zieloną tak? A pamiętasz jaki to napis ten zielony?
 6. DjCaroPL

  Problem z kupnem pojazdu

  Siemacie ludziska. Od niedawna zacząłem przygodę z epochami i trafiłem na ten serw. No i po wielu perypetiach i zgonach zarobiłem na pierwsze autko, lecz niestety nie mogłem, lub nie potrafiłem go kupić w Starym Soborze. Postępowałem tak samo jak przy kupnie broni lub czegokolwiek innego. Wyjąłem z plecaka 30 goldzika bezpośrednio do ekwipunku, podeszłem do gościa, wybrałem Hamwika za 27 golda i przełączyłem go do prawego pola, kliknąłem Buy i....nic. Wyskoczył mi tylko na dole taki napis: You can not buy vehicles in this version. You could not buy these items because the container lacks space to hold them. To samo się dzieje, a może nie dzieje, przy próbie kupna każdego pojazdu. Był bym wdzięczny za jakąś pomoc, ale bez pośpiechu bo jakiś baran znowu mnie ubił i muszę od nowa zbierać Zauważyłem że ludzie na tym serwerze nie znają litości;)
×