Jump to content

DeMoN

Administratorzy
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

About DeMoN

 • Rank
  Head-Admin | Admin Techniczny
 • Birthday 10/17/1994

O mnie

 • Płeć
  Zombie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. DeMoN

  Zmiany na serwerze.

  btw zapomniałem przekazać morfie specyfikacji serwera testowego oto one: Serwer stoi w Kimsufi (OVH) cena jest inna bo serwer ma już prawie rok i przy kupnie miał inny model chyba KS-3 Model CPU Rdzenie / Wątki Takt. RAM Dysk Przep. KS-3B Core™ i5-750 4c / 4t 2.67 GHz+ 16 GB 2 TB 100 Mbps
 2. DeMoN

  Regulamin Serwera TS3

  Regulamin: 1. Użytkownicy: 1.1 Użytkownicy nie podważają zdania administracji. (Administrator nie jest żadnym bogiem albo nie jest nietykalny.) 1.2 Przebywając na naszym serwerze zgadzasz się na wszystkie warunki regulaminu. 1.3 Użytkownik ma zakaz wchodzenia na kanał prywatny innego użytkownika bez jego zgody. 1.4 Zabrania się "skakania" po kanałach. 1.5 Na kanał "Pomoc admina" wejdź tylko wtedy, gdy masz odpowiedni powód. (Gdy sam nie potrafisz rozwiązać swojego problemu!) 1.6 Zabrania się używania obraźliwych, wulgarnych, rasistowskich nicków i nazw kanałów. 1.7 Nie wolno obrażać w jakikolwiek sposób innych użytkowników. ( 1.8 Syntezatory mowy i nadużywanie mikrofonu (krzyki itp.) są zakazane. 1.9 Nagrywanie rozmów i puszczanie muzyki na kanałach publicznych, oraz na kanałach prywatnych bez zgody właściciela kanału są zakazane. 1.10 Osoba zbanowana może odwołać się od bana na forum polskiepoch.pl 2. Administracja/Administrator: 2.1 Administracja może wchodzić na każdy kanał bez ponoszenia konsekwencji. 2.2 Administrator ma prawo wyprosić użytkownika z kanału bez podania powodu. Może również ukarać użytkownika banem lub kickiem. 2.3 Administracja nie ma prawa banować użytkowników bez powodu. 2.4 Administracja nie ponosi odpowiedzialności za działania użytkowników na naszym serwerze. 2.5 Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnej chwili ale musi powiadomić innych użytkowników! 3. Kanały: 3.1 Na kanale można mieć max. 4 podkanały. ================================================================================================================= Administracja: limon Kontakt: Forum/TS3 DeMoN Kontakt: Forum/TS3 zork Kontakt: --- Shinesso Kontakt: (Steam: Shinesso) Pawlosz Kontakt:STEAM: Pawlosz ツ
 3. DeMoN

  Problemy z działaniem ARMY-DZ +launcher

  Serwery się wczytują ale trzeba troszkę poczekać ze względu na zabezpieczenia strony www.
 4. Otóż jest na naszym serwerze możliwość grania z dodatkiem JSRS 1.5, przedstawie w tym temacie instrukcje jak go zainstalować i używać z launcherem. 1. Pobieramy: CBA_CO (Czyli dawne CBA, CBA_A2 i CBA_OA połączone w jeden addon) JSRS 1.5 + HOTFIX 2. Rozpakowujemy wszystkie pobrane archiwa do oddzielnych katalogów. Z wypakowanych katalogów przenośmy wszystkie @ na początku do katalogu z armą, całość ma wyglądać tak: Na koniec kopiujemy z folderu z hotfixem kopiujemy katalog @JSRS 1.5 do folderu z armą i nadpisujemy wszystkie pliki. 3. Aby uruchomić jsrs z launcherze wystarczy w jego opcjach w parametrach startowych wpisać "-mod=@CBA_CO;@JSRS 1.5" i zapisać całość przyciskiem "Zapisz": Od teraz gdy dołączysz na serwer będziesz miał uruchomionego JSRS'a.
 5. Jeśli zauważycie jakieś błędy w launcherze to możecie je zgłaszać w tym temacie. Możecie tutaj także podawać propozycje co dodać do launchera.
 6. W związku z tym, że launcher posiada swój system obsługi modów nie wykrywa on epoch moda zainstalowanego już w armie. Aby uniknąć ponownego pobierania epoch moda launcherem, pokaże w tym temacie jak zaimportować go do launchera. (Na pewno w przyszłości dodam tą opcje w launcherze ) Tutorial dla osób które chcą zaimportować epocha 1.0.5.1 który nie został pobrany przez launcher !!!!1one Wymagane rzeczy: zainstalowany najnowszy launcher i pobrany już wcześniej epoch. Uruchamiamy Launcher z prawami administratora (ogólnie zalecam zawsze go tak uruchamiać), przechodzimy do ustawień i klikamy guzik "otwórz folder z modem". Otworzy nam się folder do którego musimy wkleić folder z epochmodem. Po wklejeniu zmieniamy nazwe folderu na "@Dayz_Epoch1051". (nie zwracajcie uwagi na @Epoch.7z, on nie ma znaczenia żadnego) Przechodzimy do wklejonego folderu z epochem i tworzymy tam pusty plik o nazwie "1.0.5.1" i rozszerzeniu "version", czyli całość ma mieć nazwę "1.0.5.1.version" (niektórzy mogą mieć domyślnie wyłączone pokazywanie rozszerzeń plików i wtedy będzie w nazwie tylko "1.0.5.1"). Aby stworzyć taki plik klikamy w folderze prawym przyciskiem myszy i w menu wybieramy Nowy > Dokument tekstowy, nazwę stworzonego pliku zmieniamy na tą którą podałem wyżej. Jeśli jednak macie wyłączone pokazywanie rozszerzeń plików w eksploratorze to możecie ten plik pobrać z tego linku: http://dl.plhs.net/1.0.5.1.version po czym przenieść go do wklejonego folderu z epochem. Całość ma wyglądać tak: Jeśli wszystko zostało dobrze wykonane, w laucherze opcja "pobierz" powinna zamienić się na "połącz". KONIEC!
×