Jump to content
darkone00

Co jest z serverem?

Recommended Posts

No ja napisałem do Limona i cisza chyba nawet na forum nie zagląda nic dziwnego w grze tez był od święta a o niby co weekendowych ewentach już dawno można było zapomnieć.

Mi się wydaje ze olali server do army 2 i tyle i maja w d@#$@ co my o tym myślimy i mówimy ba piszemy.

Np mój kumpel w zeszłym miesiacu zrobił dotacje 40zł to jak mniemam już musiało pójść na miesiąc lipiec na utrzymanie i wątpię by reszta graczy tez nie przelewała raz w miesiącu choćby te 20zł ale mogę się mylić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedynymi sponsorami serwera ostatnio był chyba Barel i Rapaholin ale po tym jak mieli już wszystko łącznie z btr90 to nawet im się znudziło i jest rip. Sam na praktycznie pustym serwerze zrobiłem 170h ale ile można ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tez dużo czasu tam sam siedziałem ale fajnie mi się grało, tak rapacholin wlozyl sporo kasy i oplacil do lipca no ale coz, szkoda bo przejelem all po rapacholinie jak on przestal grac, pelno kamieni brifow a teraz pewnie wszystko pojdzie w pi....du. Pozatym przywiazałem sie juz do tego serwera i co lepsze mam chetna osobe ktora postawila by go na nogi a co lepsze razem z nia zjawilo by sie na nim od 10 do 20 osob by na nim grac ale zero kontaktu z administracja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co  tego ze nawet 30 ludzi byśmy tu sciagli jak admin maja wy@$^ na nas skoro nawet na PW odpisać lamusy nie umieją taka tu administracja.

Serwer umarł bo już nikt im w portfel kasy nie ciśnie i tyle.

Trzeba na inny serwer iść i już bo tu wieje wiadomo czym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ja siedze na jednym, zagraniczniak i pve bo jakos chwilowo nie mam ochoty na pvp, mam ciągote do zdobywania itemsow, mamony i budowania hehe jak ktos hetny to znajdziecie mnie na ts polskiego epochu na samym dole w wylengarni smokow :) haslo 12345

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sytuacja wygląda tak serwer nie został opłacony. Dlaczego? Dowiedziałem się ze @limon nie kazał i serwer który był przepadł bezpowrotne. Koszt nowego serwera o podobnych parametrach wraz z aktywacja to około 355zł (wcześniej 160zł).Pliki z serwerów są zarchiwizowane. 

Przypuszczam że powodem tej decyzji mogła być

Ts3 i forum pozostają na "kebabie" DeMoN`a 

 

//W imieniu administracji polskiepoch.pl @Pawlosz

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwer nie upadł tlyko go wyłączyłem. Raz - przygotowywałem się do ślubu, dwa - po włączeniu komputera automatycznie miałem co najmniej 2h z życia wyjęte - zgłoszenia wybuchniętych pojazdów które poźniej i tak się okazywały buchnięte przez innego gracza, inne pierdoły z reguły spowodowane zapominalstwem lub brakiem kilku punktów IQ. Ostatecznie zdecydowałem, że lepiej czuję się nie włączając komputera, więc zdecydowałem że sewer oddam. Tak zrobiłem, niestety osoba odpowiedzialna przestała za niego placic :) Ja moge ogarniać wszystko w skryptach, maszyne itp. Ale meczy mnie adminowanie ingame z uwagi na upierdliwość niektórych graczy. Poza tym serwer trzeba wymyślić tak, zeby ekonomia i ogolne mody były dopasowane a nie przekombinowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

myślę że to  do adminowania ingame znalazło by się chętnych kwestia postawić zbalansowany serwer i ustalić sensowny regulamin żeby admin nie musiał zajmować się pierdołami.

Jak na moje wystarczy zajrzeć na listę serwerów zobaczyć co najpopularniejsze zrobić to samo pod polskim szyldem i tyle  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×